Modele triko per djem

Mirëpritni parajsën e modës përbërë nga çizme, xhaketa, mantele, Kapele, shalle… Të shkuara jan? kohët Kur ATO pulovrat e thurura Ishin Vetëm një fjalë për “stilin e gjyshes”. Sot, pulovrat e thurura moderne jan? një nga gjërat më të Mira Rreth vjeshtës dhe dimrit. Në të ngrohtë dhe ATO duken të mahnitshme. Ne sugjerojmë që këtë vjeshtë të vishni pulovra si një xhaketë, të kombinuara me pantallona të thjeshta APO xhinse dhe sigurisht çanta të mëdha. Shumë veshje do të shndrisin pamjen tuaj këtë vjeshtë. Shiu ka filluar, ERA Fryn, temperaturat jan? Ulur dhe ne duhet t`Ju Themi lamtumirë santève të bukura dhe këmbëve të zhveshura..

This entry was posted in Uncategorized by . Bookmark the permalink.

Comments are closed.